Kariera

Dlaczego Esta?

Bardzo szeroki i zarazem specjalistyczny charakter naszej działalności pozwolił na jej tematyczny podział. Od 17 lat dzielimy się z Państwem naszym doświadczeniem z zakresu księgowości i prawa. Zawsze jesteśmy dyspozycyjni i do każdej sprawy podchodzimy profesjonalnie, nasi Klienci wiedzą o tym.

 Dbamy o to aby zarówno w biurze jak i między pracownikami panowała przyjazna atmosfera, gdyż tylko w takich warunkach zdobywanie nowego doświadczenia staje się przyjemnością.

Rozwój

Chcemy aby potencjał każdego pracownika był jak najbardziej wykorzystany. Rzetelna i sumienna praca w firmie Esta zapewnia możliwość stałego rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji. Praktykujemy wyróżnianie  za osobiste osiągnięcia i dokonania.

Praca

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:30-16:30. Poszukujemy osób chętnych do pracy, dyspozycyjnych  i  chcących związać się z nami na dłużej. Stawiamy na ludzi kreatywnych i ambitnych. Potencjalny kandydat powinien posiadać wyższe wykształcenie lub być studentem studiów zaocznych. Mile widziana jest dla nas znajomość języka angielskiego.

Jeśli jesteś osobą, która robi  swój pierwszy krok na drodze kariery wyślij do nas swoje cv.

Jeśli natomiast masz juz doświadczenie zawodowe i chcesz pracować w naszej firmie sprawdź aktualne oferty pracy.

 Prosimy o dołączenie do aplikacji następujacej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883". W przeciwnym wypadku nie będziemy mogli rozpatrzyć Państwa oferty.