O firmie

Nasze przedsiębiorstwo istnieje od 1991 roku. Początkowo siedziba firmy znajdowała się w biurze przy ulicy Pięknej a następnie w Alejach Wyzwolenia. Od 1999 roku mieścimy się w budynku Instytutu Maszyn Matematycznych przy ulicy Krzywickiego 34. Dysponujemy dla Państwa specjalnymi miejscami parkingowymi na strzeżonym terenie. Zatrudniamy wyłącznie wysoko wykwalifikowany personel a zlecone prace wykonujemy z należytą starannością, wiedzą i doświadczeniem zgodnie z przepisami prawa, dbając o Państwa interes. Od momentu powstania celem firmy jest stały rozwój i doskonalenie dlatego obecnie staramy się o przyznanie certyfikatu ISO 9000:2000. W biurze zawsze panuje miła, przyjazna atmosfera a każda ze zwracających się do nas osób może liczyć na rzetelną i w pełni profesjonalną obsługę.

Profil działalności firmy obejmuje usługi księgowe, finansowe, consultingowe, prawne i doradztwa podatkowego. Służymy pomocą dużym i małym podmiotom zarówno samodzielnym jak i holdingom i grupom kapitałowym. Dysponujemy dużym doświadczeniem w wykonywaniu zleceń dla działających na terenie Polski podmiotów zagranicznych lub z udziałem kapitału zagranicznego. Możemy zapewnić Państwu natychmiastową pełną obsługę w językach angielskim i niemieckim w każdym zakresie podanym w ofercie.

Podstawę prowadzonej działalności stanowią licencje Ministra Finansów. Uprawnienia te nie tylko umożliwiają nam wykonywanie wszystkich usług w tym prowadzenia księgowości oraz doradztwa prawnego i podatkowego ale także są gwarantem dla naszych Klientów.

Na życzenie udostępniamy listy referencyjne.

Szczegółowe wykazy świadczonych usług oraz proponowane wynagrodzenia znajdziecie Państwo w ofercie i cenniku.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.